Canico De Baixo

Menší vesnice Canico De Baixo se nachází přibližně 12 kilometrů východním směrem od hlavního města Madeiry Funchalu. Velkou výhodou je určitě ta skutečnost, že hlavní letiště na Madeiře leží od tohoto letoviska pouhých 12 kilometrů. Mezi hlavním městem Madeiry a Canico De Baixo pendlují pravidelně autobusy městské hromadné dopravy, takže není problém se podívat i do Funchalu a obdivovat zdejší památky. Většina hotelů v Canico De Baixo ovšem disponuje vlastním minibusem, který obstará dopravu na letiště anebo do Funchalu.

Hlavním magnetem celého střediska Canico De Baixo jsou pochopitelně krásné pláže, u nichž mohou turisté trávit svou dovolenou. Povrch pláží je kamenitý a vybrat si mezi nimi lze bez problémů takové, jejichž sklon do moře je mírný, takže se zde mohou koupat i děti. Pláže disponují veškerým dostupným vybavením, takže není problém si tady půjčit třeba slunečníky anebo lehátka. Využít lze také poměrně široké nabídky možnosti provozování mnoha vodních sportů. K dispozici budou mít hosté například motorové čluny anebo vodní lyže. Přímo v centru letoviska si mohou návštěvníci vychutnat některé z místních dobrot, jelikož se zde nachází hned několik restaurací. Zajít si lze také na nakupování do místních obchůdků se suvenýry.

Canico De Baixo je velmi klidným letoviskem, takže pokud sem lidé míří za noční zábavou, tak se budou muset spokojit pouze s výlety do hlavního města Madeiry Funchalu, kde je nočního veselí dost. Canico De Baixo nabízí také krásné procházky po promenádě, která je lemována stylovými domky a vilkami.

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist